Zestaw pościeli wełnianej Camel / Camel, 160X200

  • Dodaj recenzję:
  • 143
  • Producent: MIKPOL
  • Dostępność: wysyłamy 3 do 7 dni
  • szt.
  • 1 329,00 zł
Camel: wełna z wielbłądów posiadająca bardzo wysoką jakość.

Cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, puszystą wełną, miłą w dotyku (odczucie aksamitu). Po wielokrotnym czyszczeniu nie zmienia wyglądu.

Naturalny surowiec i odpowiednia technologia tkaniny sprawia, że wyroby te nie akumulują kurzu i potu, dzięki czemu eliminujemy warunki rozwoju roztocza. Naturalna wełna
wielbłądzia posiada dużą zawartość leczniczej lanoliny, zobojętnia jony dodatnie, które rozstrajają i zakłócają system nerwowy człowieka, co objawia się zmęczeniem, bólami głowy, mięśni, spadkiem odporności organizmu.

Te i wiele innych zalet czystej wełny Camel sprawiły, że nasze wyroby znalazły zastosowanie w rehabilitacji leczniczej między innymi takich schorzeń jak: reumatyzm, artretyzm, schorzenia narządów ruchu, zakłócenia termoregulacji, choroby układu krążenia.

Wykonany wg europejskich norm, certyfikaty jakości wydane na całą linię produkcyjną, kupujesz produkt najwyższej jakości.


Skład zestawu:

1x kołdra 160x200 (+-5)

1x podkład 140x200 (+-5)

2x poduszka 40x70

Gramatura:
600 g/m2

Wersje kolorystyczne zestawu do wyboru:
1. Camel- ciemny / ciemny
2. Camel- jasno / ciemny
3. Camel- jasno / jasny

Produkt posiada certyfikat Woolmark.

Wyrób przeciwreumatyczny.

Towar jest starannie wykonany, obszyty usztywniającą lamówką.


100- PROCENTOWA GWARANCJA !

Wszystkie nasze produkty gwarantują 100% zadowolenie. Proszę zwrócić zakupiony towar, jeżeli okaże się inaczej. Zgodnie z Państwa życzeniem wymienimy towar lub zrefundujemy koszty zakupu. Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt nie satysfakcjonował Państwa w pełni.

ZAPRASZAM I POLECAM !