Zestaw Camel / Kaszmir Standard, 160x200

  • Dodaj recenzję:
  • 119
  • Producent: MIKPOL
  • Dostępność: wysyłamy 3 do 7 dni
  • szt.
  • 1 119,00 zł
Naturalny surowiec i odpowiednia technologia tkaniny sprawia, że wyroby te nie akumulują kurzu i potu, dzięki czemu eliminujemy warunki rozwoju roztocza. Naturalna wełna kaszmirowa posiada dużą zawartość leczniczej lanoliny, zobojętnia jony dodatnie, które rozstrajają i zakłócają system nerwowy człowieka, co objawia się zmęczeniem, bólami głowy, mięśni, spadkiem odporności organizmu.

Te i wiele innych zalet czystej wełny kaszmirowej sprawiły, że nasze wyroby znalazły zastosowanie w rehabilitacji leczniczej między innymi takich schorzeń jak: reumatyzm, artretyzm, schorzenia narządów ruchu, zakłócenia termoregulacji, choroby układu krążenia.
składa się z dwóch dzianin:


Jedna strona:
skład: wełna jagniąt Merynosa + wełna kozic Kaszmirskich

Kaszmir jest puchowy, wyjątkowo miękki i cienki (włókna mają 16-18 mikrometrów grubości).

Wełna kozic kaszmirskich charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym włosem.

Wyroby z kaszmiru są doceniane za niezwykłą estetykę i wspaniałe odczucia w kontakcie z tak miękkim materiałem jakim jest dzianina kaszmirowa.Druga strona:
Camel: wełna z wielbłądów posiadająca bardzo wysoką jakość.

Cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, puszystą wełną, miłą w dotyku (odczucie aksamitu). Po wielokrotnym czyszczeniu nie zmienia wyglądu.

Wykonana wg europejskich norm, certyfikaty jakości wydane na całą linię produkcyjną, kupujesz produkt najwyższej jakości.


skład zestawu:
 
1x kołdra 160x200 (+-5)
 
1x podkład 140x200 (+-5)
 
2x poduszka 45x75

Gramatura:

Kaszmir:
700 g/m2

Camel:
600 g/m2

Produkt posiada certyfikat Woolmark.

Wyrób przeciwreumatyczny.

Towar jest starannie wykonany, obszyty usztywniającą lamówką.


100- PROCENTOWA GWARANCJA !

Wszystkie nasze produkty gwarantują 100% zadowolenie. Proszę zwrócić zakupiony towar, jeżeli okaże się inaczej. Zgodnie z Państwa życzeniem wymienimy towar lub zrefundujemy koszty zakupu. Nie chcemy, by jakikolwiek nasz produkt nie satysfakcjonował Państwa w pełni.

ZAPRASZAM I POLECAM !