Oferty pracy

Menedżer Produktu

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- Strategiczne planowanie rozwoju oferty produktowej i poszukiwanie nowych rozwiązań.
- Opieka nad dokumentacją techniczną, tłumaczenia.
- Zarządzanie cyklem życia produktu.
- Monitorowanie, identyfikacja i badanie trendów rynkowych.
- Analizowanie rozwiązań technicznych konkurencji oraz ofert cenowych.
- Identyfikacja przewag konkurencyjnych w grupach produktowych.
- Wspieranie merytoryczne pracowników działu sprzedaży.
- Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
- Proponowanie działań marketingowych budujących pozycję rynkową grupy produktowej.

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy.
- Dyspozycyjność, mobilność, gotowość do wyjazdów służbowych.
- Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji.
- Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu.
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
- Aktywne prawo jazdy kat. B.
- Elastyczność i pozytywne nastawienie do zmian.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie i system prowizyjny uzależniony od wyników.
- Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
- Wpływ na kształtowanie oferty produktowej firmy
- Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, na adres: biuro@mikpol.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MIKPOL z siedzibą w Mikołowie."

Copywriter produktowy

Opis stanowiska i główne zadania:
- Przygotowanie opisów produktów, marek i technologii,
– Aktualizacja stron internetowych,
– Tworzenie opisów SEO.

Oczekiwane cechy i umiejętności:
- “Lekkie pióro”,
– Umiejętność sprawnego redagowania tekstów,
– Doskonała znajomość języka polskiego (ponadprzeciętne opanowanie zasad interpunkcji i ortografii),
– Umiejętność kreatywnego myślenia,
– Terminowość,
– Dbałość o szczegóły,
– Znajomość języka angielskiego (= rozumienie tekstu),
– Zainteresowanie outdoorem, sportami górskimi, zdrowym trybem życia będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Dużą samodzielność,
– Ambitną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju,
– praca zdalna
– Udział w wydarzeniach branżowych (targi, prezentacje),
– Przyjazną atmosferę pracy.

 Grafik kreatywny

- Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby newsletterów (Freshmail), www i kanałów social mediowych,
– Twórcze przekładanie briefu na koncepty graficzne,
– Dobór grafiki i obrazów z dbałością o wiodący branding wizualny,
– Współpraca z agencją kreatywną przy większych projektach (reklamy drukowane, katalogi, kampanie wizerunkowe itp.),
– Obróbka zdjęć na potrzeby portalu 8academy.pl,
– Nadzór nad projektowaniem i składem ulotek, katalogów,
– Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu,

Oczekujemy:
- Praktycznej, biegłej znajomości Adobe Photoshop,
– Ogromnej dawki kreatywności, pomysłowości i komunikatywności,
– Doświadczenie w pracach nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio),
– Znajomości zasad związanych z projektowaniem graficznym na potrzeby online,
– Zainteresowania najnowszymi trendami w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych,
– Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
– Bardzo dobrej organizacji czasu pracy z czasem dynamicznie zmieniającymi się celami,
– Terminowości, samodzielności i zorganizowania
– Otwartości na pracę z ludźmi i angażowania w prowadzone wspólnie działania,
– Dyspozycyjności – praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Oferujemy:
- Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej,
– Możliwość realizacji projektów z jednej branży (outdoor, wspinaczka), pełnej globalnie rozpoznawanych marek,
– Uczciwe wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
– Komfort pracy – sympatycznych współpracowników, przyjazną atmosferę,
– Nowoczesne biuro na Nowych Gliwicach
– Perspektywy rozwoju zawodowego.

- Praca zdalna