Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizacją i aromaterapią Clevair 2 (40m2)

  • Dodaj recenzję:
  • 3135
  • Producent: Air Naturel
  • Dostępność: wysyłka do 24 h
  • szt.
  • 397,00 zł

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z jonizacją i aromaterapią Clevair 2 (40m2)

Nawilżacz powietrza z dyfuzorem olejków zapachowych oraz funkcją zimnej i ciepłej mgiełki i jonizacją – nowość wśród nawilżaczy ultradźwiękowych Air Naturel! Clevair2 to idealne rozwiązanie tam, gdzie potrzebujesz zarówno komfortu, jak i relaksu i skupienia. W sypialni, salonie, w gabinecie kosmetycznym, biurze. Urządzenie nie tylko nawilża pomieszczenie i utrzymuje jego poziom na optymalnym poziomie, ale dodatkowo otoczy Cię ulubionymi zapachami.

Nawilżacz Clevair2 francuskiej marki Air Naturel jest kompaktowy i lekki, a mimo to sprawdza się w pomieszczeniach wielkości nawet 40 m2. To udoskonalona wersja nawilżacza Clevair. Clevair2 został dodatkowo wyposażony w dyfuzor olejków zapachowych oraz w rozbudowany ceramiczny filtr zmiękczający wodę, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie naprawdę czyste, odpowiednio nawilżone i w dodatku będzie pięknie pachniało.

HygroSmart®

Zastosowana w Clevair2 technologia HygroSmart® zapewnia idealny poziom wilgoci w pomieszczeniach. Po włączeniu tej funkcji nawilżacz rozpocznie automatyczne utrzymywanie wilgotności powietrza w granicach 45%-55%, uwzględniając temperaturę otoczenia. W efekcie  utrzymuje się ona stabilnie na najbardziej optymalnym poziomie bez konieczności Twojej ingerencji.

Nowy, uniwersalny design nawilżacza Clevair2 z dyskretnym wyświetlaczem to połączenie funkcjonalności i uniwersalnej elegancji. Swobodnie postawisz go w salonie, pokoju gościnnym czy gabinecie, bez obaw, że nie będzie pasował do wnętrza.

Clevair2 jest wielofunkcyjny, a przy tym prosty w obsłudze i bardzo skuteczny. Elegancka, srebrno czarna obudowa kryje w sobie dyfuzor olejków zapachowych, jonizator,  5-litrowy zbiornik, elektronikę najnowszej generacji oraz ceramiczny filtr.

    Intuicyjna obsługa

Każdy element Clevair2 został zaprojektowany tak, by współgrał z całością. Dzięki temu obsługa nawilżacza jest wyjątkowo łatwa i wymaga minimalnej ilości pracy. Dyfuzor, elektroniczny wyświetlacz, timer, zbiornik wody, higrostat – wszystkie te rozwiązania współgrają ze sobą, oszczędzając cenny czas.

    - Automatyczna kontrola poziomu wilgoci

Wbudowany w Clevair2 higrostat dopilnuje, by wilgotność w pomieszczeniu miała wskazany przesz Ciebie poziom. Dzięki temu to Ty decydujesz, na ile powietrze ma być nawilżone.

    - Jonizacja

Clevair2 został wyposażony w generator jonów ujemnych, które powodują, że nasze samopoczucie się poprawia. Neutralizuje szkodliwe dla naszego zdrowia jony dodatnie w powietrzu, wytwarzane głównie przez urządzenia elektryczne, ekrany itp. Obsługa tej funkcji możliwa jest przy użyciu pilota.

    - Siła i szybkość pod kontrolą

Clevair2 ma wbudowane trzy prędkości, które dozują parę wodną z siłą i prędkością dostosowaną do Twoich potrzeb.

    - Możliwość zarządzania czasem pracy

Clevair2 został wyposażony również w użyteczny Timer pozwalający łatwo zarządzać czasem pracy urządzenia (0-12h). Obsługa tej funkcji możliwa jest również przy użyciu pilota.

    - Niewielkie rozmiary i wygodny transport

Clevair2 charakteryzują niewielkie rozmiary i lekkość. Można go z łatwością przenosić z miejsca na miejsce.

    - Dodatkowe nawilżenie

Opcja ciepłej mgiełki pozwala nagrzać wodę przeznaczoną do parowania do 45 stopni Celsjusza, co umożliwia lepsze / szybsze nawilżenie powietrze i szersze rozprowadzenie go po całym pomieszczeniu.

Z czego składa się Clevair2?

    Dyfuzor olejków zapachowych – wyjątkowe połączenie funkcji nawilżania i rozpylania pięknych zapachów. Komfort, relaks i zdrowie w jednym.
    Jonizacja – jony ujemne sprawią, że poprawi się nasze samopoczucie, a otoczenie stanie się bardziej przyjazne dla naszego zdrowia
    Zimna lub ciepła mgiełka – Clevair2 pozwala na podgrzanie wody do temperatury 40-45 stopni C, którą osiąga po około 10 minutach od włączenia opcji gorącej mgiełki, lub na korzystanie tylko i wyłącznie z wody zimnej, generującej zimną mgiełkę.
    Trzy prędkości nawilżania – niska, średnia i wysoka. Opcja ta pozwala na regulowanie siły i prędkości generowania pary przez nawilżacz.
    Regulator poziomu nawilżenia powietrza – pozwala na ustalenie stałego poziomu nawilżenia powietrza od 45 do 90%, w zależności od potrzeb użytkownika.
    Timer – pozwala na ustawienie czasu pracy urządzenia od 1 do 12 godzin.
    Automatyczny Stop – Clevair2 automatycznie wyłącza się, gdy zbiornik wody będzie pusty.
    Pilot – pozwala na wygodne korzystanie z wszystkich funkcji nawilżacza na odległość.
    Produkt spełnia szereg międzynarodowych norm: RoHS, SGS, ISO14001:2004
    Posiada certyfikaty TÜV, Intertek.

Opinie o naszych produktach znajdą Państwo na stronach serwisu Ceneo.
Dla nas powietrze to źródło życia, witalności i zdrowia. A dla Ciebie?


DANE TECHNICZNE
Przeznaczenie     dom, biuro, sypialania, pokój dziecięcy
Powierzchnia max (m²)     40
Zdolność nawilżania (ml/h)     300
Zbiornik na wodę (l)     5
Jonizacja     TAK
Dyfuzja olejków     TAK
Regulacja prędkości     elektroniczna w 3 prędkościach
Marka     Air Naturel
Zużycie energii (W)     30 / 110 ciepła mgiełka
Poziom hałasu (dB)     35
Kolor     srebrny / czarny
Wymiary (mm)     230 x 350 x 185
Gwarancja (lata)     2
Waga (kg)     2,4